wyszukiwanie zaawansowane
» O Firmie

Bestsellery

Kontakt

  • ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii ul.Jagiellończyka 47 Olsztyn
    NIP: 7390503088
  • E-mail:sklep@albo.com.pl
  • Telefon089 533 50 20
    603 803 041
  • Godziny działania sklepu8.30-16.30

Chmura tagów

O Firmie

 

Sklep GastroTek.pl jest marką handlową firmy ALBO®
Zapraszamy  do odwiedzin naszej strony firmowej  www.albo.com.pl

O Firmie

Biurowiec ALBO   Firma ALBO została założona w 1992 roku w Olsztynie. Od początku działalności zajmujemy się branżą wyposażenia handlu i gastronomii. Na terenie Polski północnowschodniej jesteśmy największą firmą w tej branży. Asortyment, jaki oferujemy z naszego magazynu zawiera się w 3000-4000 pozycji. Jesteśmy dealerami wielu znanych marek sprzętu i urządzeń.

    Poza częścą handlową naszą specjalizacją jest  produkcjia mebli sklepowych i ekspozycyjnych. Nasze produkty sprzedawane są na terenia całego kraju poprzez sieć dealerów. Obecnie nasza oferta prezentowana jest w 50-ciu firmach partnerskich, a obszar, na jakim operujemy obejmuje całą Polskę oraz niektóre kraje UE.

    ALBO znajduje się w centrum miasta Olsztyn. W 2009 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby o łącznej powierzchni 4 000 m2 w tym wzorcownia zajmuje powierzchnię ok. 1 000 m2, a biura wraz z działem handlowym 400m2. W kolejnych latach planujemy dalszą rozbudowę,

Dział HandlowyDział Handlowy KadraDział Handlowy piętro

Branże
Szeroka oferta skierowana do różnych grup klientów ma swoje odbicie w działach naszej firmy;

* Handel – wyposażenie sklepów i magazynów, chłodnictwo
* Gastronomia – wyposażenie gastronomii
* Zakład produkcyjny – produkcja mebli sklepowych i ekspozycyjnych

Biuro projektów
    Dobry pomysł to nie wszystko. To zaledwie początek przedsięwzięcia. Aby mógł zostać osiągnięty sukces nieodłącznym etapem jego realizacji powinien być dobrze przygotowany projekt. W ALBO doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi tego etapu, dlatego w pracach projektowych biorą udział pracownicy o najwyższych kwalifikacjach i największym doświadczeniu.
   Wyniki prac prezentujemy inwestorom korzystając z programów CAD, które pozwalają pokazać pojedynczy detal jak i całościowe wyposażenie obiektu. Dzięki wizualizacji mogą Państwo jeszcze przed wdrożeniem zobaczyć i ocenić swoją przyszłą inwestycję.

    Prace nad rzetelnym projektem składają się z wielu zadań, ale cel jest jeden: przedstawić klientowi najskuteczniejsze rozwiązanie dające gwarancję efektywnego rozwoju i osiąganie zysku.  Dlatego jesteśmy idealnym partnerem w realizacji Państwa pomysłów i celów.

Możliwości produkcyjne
Nasza fabryka składa się z;
• Wydziału stolarskiego,
• Wydziału szklarskiego,
• Wydziału obróbki aluminium,
• Wydziału ślusarskiego,
• Wydziału montażu i pakowalni.
   Zgromadzenie w ramach jednego zakładu wszystkich niezbędnych technologii umożliwia szybkie i płynne realizowane nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

    Cały proces produkcyjny (przygotowanie, realizacja, nadzór) jest zautomatyzowany i przebiega na nowoczesnych maszynach sterowanych numerycznie. Dzięki temu, jesteśmy w stanie realizować terminowo zróżnicowane zlecenia przy zachowaniu standardów najwyższej jakości
Ploter-Stółdo rozkroju szkłaŁamanie tafli szkłaPiła Panelowa do płyt

Centrum numeryczneOkleinowanieMontaż gablot

Pakowalnia W naszych systemach meblowych stosujemy wiele unikalnych rozwiązań. Podzespoły są produkowane w naszym zakładzie, a część z nich jest chroniona prawem patentowym.

Elastyczna polityka firmy promuje wprowadzanie nowych rozwiązań i pomysłów. Nasza produkcja jest ciągle doskonalona, a doświadczona i kreatywna kadra umożliwia realizację nowatorskich wizji projektantów.

Zadowoleni Klienci
    Na przestrzeni lat z usług naszej firmy skorzystały tysiące klientów, począwszy od drobnych odbiorców poprzez sieci handlowe i skończywszy na międzynarodowych koncernach.

    Jedną z naszych naczelnych dewiz jest - Zadowolony klient to nasz sukces. Wiele firm, dla których mieliśmy przyjemność wykonywać zlecenia stało się naszymi stałymi partnerami, a ilość realizowanych przedsięwzięć stale zwiększa się.

    Polityka firmy - Nastawienie na zrozumienie potrzeb i wychodzenie im naprzeciw - powoduje, że nasi klienci otrzymują produkty zgodne z ich oczekiwaniami, a powodzenie i rozwój ich firm pozwala nam czerpać satysfakcję i motywuje do dalszej pracy.


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl